Karpacz z dzieckiem – najlepsze atrakcje cz. II

„Zimowy (wy)ciąg atrakcji” z Leśnym Dworem w Karpaczu.

„Zimowy (wy)ciąg atrakcji” to również sześciodniowa wersja przygotowana specjalnie dla gości decydujących się na ferie w Karpaczu. Opcja zawiera wyżywienie w tym śniadania, obiadokolacje, ski-lunche oraz bogaty wybór gorących napojów dla dorosłych różnego rodzaju grzańce oraz dla najmłodszych pyszna, gorąca czekolada. Pakiet jest idealnym rozwiązaniem dla miłośników narciarstwa i aktywnego wypoczynku. Przewidziane zostały liczne zniżki na pobliskie stoki narciarskie, na które można zabrać termos z ciepłą herbatą przygotowaną przez obsługę Leśnego Dworu. Oferta przewiduje również jednorazowe, bezpłatne wypożyczenie sprzętu narciarskiego. Dla dorosłych gości przygotowano możliwość skorzystania z darmowego masażu pleców, zaś z myślą o najmłodszych 1,5-godzinne wejście do Parku Wodnego „Tropikana” w Hotelu Gołębiowski.

Zniżki na najciekawsze atrakcje w Karkonoszach.

Pakiety rodzinne oraz pobyty indywidualne są dodatkowo zaopatrzone przez Leśny Dwór w liczne zniżki na wybrane atrakcje znajdujące się w Karpaczu i w jego okolicach. Tak naprawdę zachęcają one do odwiedzenia wielu miejsc, które podczas indywidualnie organizowanego pobytu często zostają pominięte. Bony rabatowe oferowane przez Pensjonat zachęcają tym samym do odwiedzenia wielu ciekawych miejsc, które zaskoczą nie tylko dzieci, ale również dorosłych. Oczywiście liczne atrakcje niestety zimą są wyłączone z oferty jak np. parki linowe itp., ale jest wiele innych ciekawych miejsc, do których można wybrać się np. po pysznym obiedzie w Restauracji MAMMA MIA. Cała lista oferowanych rabatów znajduje się na stronie internetowej pod adresem http://www.lesnydwor.karpacz.pl/oferta-rodziny.html.

Karkonoskie Tajemnice, czyli trochę górskiej magii dla najmłodszych.

Karkonoskie Tajemnice to przestrzeń zaaranżowana przez światowej sławy artystów, którzy swój kunszt połączyli z najnowszymi technologiami. W ten sposób powstała interaktywna ekspozycja prezentująca postaci żyjące niegdyś na tym terenie. Co więcej, wszystko zostało przygotowane na podstawie legend i historii, które zwiedzający będą mogli usłyszeć i dokładnie zaznajomić się z ich treścią. Panujący wewnątrz klimat sprawia, że magii można doświadczyć w każdym zakamarku pomieszczenia. Jest to niesamowita atrakcja dla dzieci, pełna kolorów, interesujących kreacji, a także może to być doskonała lekcja historii i techniki. Leśny Dwór oferuje 20% na każdy bilet.

Interaktywna wystawa klocków LEGO.

Interaktywna wystawa klocków LEGO to coś idealnego dla budowniczych i wielbicieli LEGO. Na ekspozycji można podziwiać różnorodne konstrukcje, przede wszystkim makiety budowli z najbliższej okolicy, ale nie tylko. Znajduje się tam również wiele projektów atrakcji Karpacza, jak również luźne propozycje makiet np. pociągów czy statków kosmicznych. Wystawa robi wrażenie, zadziwiając precyzją i kolorystyką powstałych dzieł. Z rabatem od Pensjonatu można zobaczyć ja 12,5% taniej.

Alipne Coster całoroczna atrakcja Karpacza.

Leśny Dwór oferuje aż 50% zniżki na przejazd torem saneczkowym działającym przez cały rok. Specjalna technologia podgrzewania powierzchni wykorzystana w Alpine Coster pozwala na cieszenie się tą atrakcją nawet w bardzo chłodne zimowe dni. Długość toru to nieco ponad 1 km. Obok funkcjonuje dośnieżany zimą stok narciarski, zatem bez problemu można połączyć tę atrakcję z szusowaniem. Leśny Dwór to przytulny i cichy pensjonat, w którym można odpocząć od zgiełku i codziennych obowiązków. Jest to idealne miejsce do rodzinnych wyjazdów, gdzie każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie i miło spędzi czas nadchodzących już ferii zimowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Next Post

Uniwersytet Warszawski

pon Maj 4 , 2020
Uniwersytet ten to uczelnia wyższa o charakterze państwowym, której to kampus główny mieści się na Krakowskim Przedmieściu. Uniwersytet Warszawski posiada dziewiętnaście wydziałów. Zawiera także wiele jednostek dydaktycznych, a także administracyjnych. W 2011 roku przyznano temu Uniwersytetowi status najlepszej uczelni wyższej w Polsce. Jego historia rozpoczyna się z dniem 19 listopada […]

Może Ci się spodobać

Kontakt

Polecamy

Karpacz noclegi